Субота, 27 квітня, 2024

ПРО ШКОЛУ > НАША МІСІЯ

Місія та мета ЗЗСО "Спеціалізована школа I-III ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району м. Києва"

Місія

ЗЗСО "Спеціалізована школа I-III ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району м. Києва" вірить у значущість та гідність особистості, а також шукає шляхи формування і розвитку цих цінностей в учнях.

ЗЗСО "Спеціалізована школа I-III ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району м. Києва" вірить, що життя є багатшим для особистості, розум якої підготовлений до точного та ясного мислення, яка набула академічних, естетичних, соціальних навичок та навчилася їх використовувати.

ЗЗСО "Спеціалізована школа I-III ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району м. Києва" вірить, що обов’язком освіти є розвиток в учнях особистої відповідальності перед громадськістю на регіональному, національному та глобальному рівнях, а також стійкого прагнення до безперервного навчання та самовдосконалення.

Мета

Метою ЗЗСО "Спеціалізована школа I-III ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району м. Києва" є формування середовища, де розвиваються вищевказані філософські цінності.

Для реалізації мети школа прагне до:

• заохочення та сприяння свободі думки та допитливості;
  • забезпечення фундаментальних знань і навичок, необхідних для навчання у вищих навчальних закладах та безперервної освіти;
  • допомоги кожній особистості в розвитку естетичного відчуття, творчості, самодисципліни, самоповаги та усвідомлення власного потенціалу;
  • створення умов, за яких кожен учень зможе кинути виклик своїм обмеженням та догягти успіху у самовдосконаленні;
  • розвитку системи цінностей, яка передбачає піклування про інших та спонукає до участі у справах як школи, так і суспільства загалом;
  • сприяння у розумінні загальних процессів, що є необхідним для життя в суспільстві, яке змінюється.

Завдання, які ставить перед собою школа, підтримуються такими діловими якостями:

Навчання:

• допитливість і бажання вчитися;
  • навички спілкуватися, розраховувати та досліджувати;
  • критичне, точне, логічне та іноваційне мислення;
  • здатність розуміти і використовувати прийоми навчання;
  • участь і повага до спільної колективної діяльності.

Особистість:

• чесність, впевненість і почуття власної гідності;
  • повага до переконань інших людей;
  • турбота про здоров’я;
  • здатність приймати рішення, ставити і досягати мети.

Громадянські цінності:

• служіння людям;
  • збереження екологічної безпеки на Землі і фізичного благополуччя людей;
  • лідерство;
  • уміння працювати у команді.