П'ятниця, 26 квітня, 2024

НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКІ ПРОЕКТИ

Активне дослідження оточуючого світу є обов’язковою умовою формування навичок самостійного, критичного мислення. Спеціалізована школа № 155 вірить, що життя є багатшим для особистості, розум якої підготовлений до точного та ясного мислення; яка набула академічних, естетичних та соціальних навичок та навчилася їх використовувати.

Форми залучення учнів до такої діяльності, це – Тижні інтелектуальних ідей та Науково-практичні конференції.

Доповіді – презентації вимагають серйозної підготовки. Журі та аудиторія уважно прислухаються до кожного слова.

Головні особи свята інтелекту – заступник з навчальновиховної роботи, заслужений вчитель Українии Чернобровкіна Людмила Володимирівна та міністр освіти шкільного уряду.

Обов’язковю умовою презентації є використання сучасного обладнання.

Свято продовжується – вже по всій школі, заполонивши класи та коридори – проходить тиждень інтелектуальних ідей:

Учні усіх класів представляють найрізноманітніші проекти – від архітектурних конструкцій до електронних корів.

Для нас математика і фізика – не просто предмети, а – захоплення.

Біологія та логічні прави – попробуйте вирішити проблеми, поставлені в ході дослідження!

Тиждень інтелектуальних ідей – в розпалі.