Неділя, 24 вересня, 2017

ПРО ШКОЛУ

Вітаємо Вас у Спеціалізованій школі № 155!

Спеціалізована школа № 155 є середньою загальноосвітньою школою з поглибленим вивченням англійської мови з першого класу. Школа знаходиться у комунальній власності. Навчальний заклад був заснований у 1936 році. СШ № 155 розташована у центральній частині м. Києва, у районі Львівської площі, вул. Артема 5. Кількість учнів – від 660 до 680.

Сильною стороною школи є системний підхід до формування у учнів уміння досягати успіху і ефективно функціонувати на національному та міжнародному рівнях.

На нашому вебсайті Ви зможете побачити:

• Наше уважне ставлення до соціального, емоційного та розумового розвитку дитини.
  • Нашу увагу до сімейних цінностей і традицій.
  • Наших досвідчених, професійних вчителів.
  • Наших прекрасних учнів, які демонструють високі досягнення як на національному, так і на міжнародному рівнях.