Неділя, 24 вересня, 2017

ВЧИТЕЛІ

У спеціалізованій школі № 155 м. Києва працюють 51 вчитель.

З них:

• Заслужений вчитель України – 2
  • Відмінників освіти – 6
  • Вчителів-методистів – 19
  • Старших учителів – 10

Нагороди:

• Грамоти управління освіти Шевченківської у м. Києві районної держадміністрації – 45
  • Грамоти Головного управління освіти і науки Київської держадміністрації - 41
  • Почесна грамота Кабінету Міністрів України – 1
  • Почесні грамоти Міністерства освіти і науки України – 9
  • Подяки Голови Шевченківської у м. Києві держадміністрації – 13
  • Подяки Голови Київської держадміністрації – 3
  • Подяки управління освіти Шевченківської у м. Києві районної держадміністрації – 6

Визначальними рисами педагогічного колективу є професіоналізм, відданість своїй професії, увага до інтересів учнів.

З 1990 по 2015 роки більше 35 вчителів пройшли стажування у школах Великобританії, Швейцарії, США, Нідерландів, Німеччини, Хорватії, Швеції, Польщі та у інших країнах.

2004 рік – 5 переможців районного конкурсу молодих спеціалістів "За ініціативу, творчість і педагогічний пошук".

2005 рік – 9 переможців – стипендіатів фахового конкурсу Голови Шевченківської районної у м. Києві державної адміністрації – 2005 р. – кращому педагогічному працівнику.

2014 рік – Вчителі Лахтурова О.В. і Стадник Л.С. – переможці районного етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель Року".