Вівторок, 23 квітня, 2024

УЧНІ > КЛУБ INTERACT СШ 155

Інтерект — це клуб під патронатом Ротарі Інтернешнл для молодих людей віком від 12 до 18 років. Інтеракт клуби спонсоруються окремими Ротарі клубами, які забезпечують підтримку та нагляд. Самі ж клуби мають самоврядування.

Емблема клубу

Rotary International — об'єднання клубів більше відомих як Rotary Club (Ротарі Клуб) розташованих у всьому світі. Ротарі клуби — нерелігійні та неполітичні благодійні організації відкриті для усіх незалежно від національної чи расової приналежності, віросповідання та політичних поглядів. В усьому світі налічується понад 34282 клубів та понад 1220 тисяч учасників.

Молодіжний клуб Інтерект створений під патронатом міжнародної благодійної організації Ротарі Інтернешнл.

Головний девіз Ротаріанців Інтернешнл: «Служіння понад Себе» (англ. Service above self), другим девізом виступає вислів «Більше усіх отримують ті, хто краще усіх працюють» (англ. They benefit most, who serve best).

Наш девіз: " Служіння понад Себе".

На сьогодні налічується понад 14700 Інтеракт клубів у 139 країнах та географічних районах світу. Членами Інтеракт клубів уже стали понад 340 тисяч осіб.

Клуб Ротарі Інтерект в Україні розпочав свою роботу у спеціалізованій школі № 155 з 2009 року. Члени клубу проводять багато благодійних і соціальних акцій та проектів. Деякі з них були направлені на міжнародне взаєморозуміння та співпрацю. Завдяки таким проектам клуб розвиває мережу дружніх відносин як із місцевими громадами так і з зарубіжними клубами, розуміючи всю важливість розвитку лідерських якостей та особистої недоторканості. Просування міжнародної співпраці, взаєморозуміння та доброї волі як однієї із найважливіших програм під егідою Ротарі Інтернешнл.

Президенти Інтерект клубу СШ 155

Марина Бойко
(1-й президент | 2009 - 2010)

Яків Беркун
(2-й президент | 2010 - 2011)

Катерина Тетерук
(3-й президент | 2011 - 2012)

Олександр Менюк
(4-й президент | 2012 - 2013)

Олена Рябічева
(5-й президент | 2013 - 2014)

Юнко Маланка
(6-й президент | 2014 - 2015)

Наші проекти

Прапор Інтерект у Києві в школі №155. Перш ніж потрапити до України прапор перетнув два океани і багато країн світу.
Президент Київського клубу Ротарі містер Дейв Вайт дає офіційний диплом реєстрації Київського клубу Інтерект.
Члени клубу щойно придбали взуття вихованцям дитячого будинку №3.
Святкування Дня Землі за роботою.

Свято для дітей хворих на целіакію.

Колишній президент Kyiv Multinational Rotary Club Mr. Dave White і новий президент Mr. Dirk Lustig вручають значки Інтерект членам клубу.
Команда Інтерект 2010 - 2011.

Новообраний президент Яків Беркун демонструє органічні сумки спонсору нового проекту.
Проект 'Be Organic'.

Залучаємо молоде покоління до захисту природи.
Спільна конференція з представниками Kyiv Rotary Multinational.
Традиційна благодійна акція членів клубу Інтерект для дітей, хворих на целіакію.
Алея дружби. Німецькі та українські учні разом саджають дерева.
Міжнародний проект, що присвячений Голодомору в Україні в 1932 - 1933 роках.
Відвідування Геріатричного пансіонату с благодійною метою.

Дар'я Наумова, колишній член клубу Інтерект в школі №155 і її друзі в Канаді допомагають у проекті клубу для допомоги нужденним.
Зустріч членів Ротарі з представниками клубу Інтерект школи №155.
Проект 'Врятуйте дерево'.

Члени клубу Інтерект 2013 - 2014.

Клуб Інтерект СШ 155 представляє проект "Поділіться моїм листом" на засіданні Ротарі Малтинешнл. Проект закликає демократичні країни об'єднатись у боротьбі проти російської агресії в Україні.
Члени клубу Інтерект СШ 155 відвідали посольства демократичних країн і передали свої відео-звернення до народів та політичних лідерів об'єднатися з Україною у захисті демократичних цінностей. (У посольстві Польщі).
Члени клубу Інтерект 2014 - 2015.

Ми молоді та амбіційні та чекаємо з нетерпінням на нові проекти, бо ми прагнемо бути соціально активними і корисними для суспільства!