Субота, 27 квітня, 2024

МІЖНАРОДНІ ПРОЕКТИ > ВЕЛИКОБРИТАНІЯ

Вивчення історії, культури та сьогодення Великобританії займає особливе місце у навчальному процесі СШ 155. Відповідно до навчального плану курси історії та літератури цієї країни є обов’язковими для вивчення учнями. Саме тому навчальні поїздки та окремі програми є важливим компонентом роботи школи.

"Відкриття" Великобританії відбулось у 1991 році, коли вчителі СШ 155 вперше взяли участь у роботі літньої школи з поглибленого вивчення англійської мови для педагогічних працівників у Кембриджі.

Вчителька СШ 155 О. Костильова серед групи учасників навчання у Кембриджі.

1998 рік – Директор СШ 155 у складі Її Величності Королеви Великої Британії інспекції середніх шкіл (Ofsted) бере участь у інспектуванні шкіл Лондона.

Ofsted здійснює інспектування освітніх стандартів у незалежних та державних школах, місцевих освітянських органах самоуправління, дитячих садках та установах огляду за дітьми в Англії. Він також проводить моніторинг роботи незалежної Шкільної Інспекції. Інспекція Її Величності має повноваження та повинна надавати незалежні рекомендації Уряду Великої Британії та Парламенту з питань політики.

2007 рік – Вчителі СШ № 155 вивчають систему роботи шкіл у Единбурзі, Шотландії та як експерти проекту Європейського Союзу беруть участь у створенні моделі майбутньої європейської школи. Единбург, Великобританія.

Разом із Полін Сангстер в Удинбурзі – ось така перерва на каву.

2007 рік – Остін Діммер, полярник, бізнесмен із Шотландії зустрічається з учнями СШ 155 і розповідає про полярну експедицію, по свою мрію сфотографувати полярного ведмедя та про багато інших цікавих речей.

Гість із Шотландії з учнями 11 класу.

2009 рік – Група школярів СШ 155 ї де на навчальний тур до Лондона та Гастінгса.

Біфітери завжди у пошані.

2009 рік – Навчальні поїздки учнів СШ 155 до Великобританії. Ще одна група учнів нашої школи повернулась з весняних канікул до школи. Канікули вони провели у мовному центрі ЕАС, Великобританія. Ось, що пишуть Кристина Стадник та Мальва Кушковська:

"На весняних канікулах ми, учні 7 Б класу були у Великобританії. Нам надзвичайно сподобалась ця країна. Школа, де ми були – Мовний центр ЕАС. Ми поглиблено вивчали англійську мову. Нам було цікаво слухати вчителів, рідною мовою у яких є англійська... и зрозуміли, що наші учні із СШ 155 не мають проблем з англійською ані у спілкуванні ані у навчанні."

2010 рік – Перемога учениць СШ 155 у конкурсі "Навчання у Великобританії":

Яремчук Наталія – Рік навчання у коледжі Белбері (Великобританія), рівень А.

Задкова Катерина – Тиждень навчання у мовному літньому таборі у Великобританії.

2010 рік – Навчальні поїздки учнів середньої та старшої школи до Великої Британії.

Учні СШ 155 у Шотландії біля Единбургу.

2010 рік – СШ 155 розпочинає роботу над проектом Британської Ради "Навчаймося разом". Проект спільних навчальних програм, це – спільні заходи, що плануються та виконуються спільно усіма школами – партнерами, щоб забезпечити глобальний вимір у навчальному процесі.

2010 рік – Адміністрація СШ 155 бере участь у першому настановчому зібранні Британської Ради у Лондоні в рамках проекту "Навчаймося разом".