АНГЛІЙСЬКА МОВА > БІЛІНГВАЛЬНІ КЛАСИ
Вчитель-білінгвал з учнями

Ми дуже любимо експерименти (Науковий ярмарок)

Білінгвальні класи

Ми поділяємо думку про те, що білінгвізм, це:

• Використання або здатність до використання двох мов, з однаковою або майже однаковою легкістю.

• Використання двох мов у відповідних пропорціях для того, щоб сприяти навчанню учнів, які володіють однією рідною мовою, та набувають вмінь у володінні іншою: білінгвальне навчання; білінгвальна освіта.

Більше про це: http://www.answers.com/topic/bilingual#ixzz1izBDQWbp

Спеціалізована школа № 155 має довгу історію впровадження білінгвального навчання. З 1990-х років ми запровадили вивчення природознавства у 5х-8х класах.

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 626 від 07.07.2009 р. "Про затвердження Типових навчальних планів білінгвальних класів спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов" школа 155 запровадила білінгвальне вивчення хімії, біології та фізики у 7х та 9х класах. Окрім української, ці предмети вивчаються й англійською мовою.

СШ № 155 робить особливий наголос на білінгвальному вивченні предметів природничого циклу, оскільки вважає такий підхід засобом надання більших можливостей для працевлаштування випускників, як спеціалістів у майбутньому глобалізованому світі.

Білінгвальне навчання забезпечує більш широкі можливості для встановлення прямих зв'язків з англомовними освітніми установами на професійній основі, а саме – формувати спільний підхід до навчання і вивчення базових шкільних дисциплін. Таким чином білінгвальне навчання створює модель   "єдиного освітнього простору" – спільної "мови вчителів" через кордони за допомогою інтенсивного використання інформаційних технологій: відеоконференцій, он-лайн тестування, тощо. Хорошим прикладом цього можуть бути спільні навчальні проекти СШ № 155 та гімназіями, школами та коледжами Відня, Австрія; Бонна, Німеччина; Санта Вера, Мальта.