СІМ’Я І ШКОЛА > ЗАВЖДИ РАЗОМ

Ми любимо ходити в гості та приймати гостей. І один раз на рік у особливий день друзі-однокласники невеликими групами збираються у різних сім’ях і тоді відбуваються святкові дива. Мама навчить і мене і моїх подруг куховарити, тато навчить мене і мого друга конструювати… Наші батьки знають і вміють робити багато цікавого. Наша сім’я з радістю ділиться своїми вміннями з моїми друзями. А наші тата і мами стають все дружнішими. Їх об’єднує спільна любов до нас, їхніх дітей.

Як хочеться подивитись що роблять батьки поки ми вчимось у школі. І коли наші тата і мами запрошують нас туди, де вони працюють, ми дізнаємось багато цікавого про їхні професії, про те, яка важлива у них робота.

Мак розтерти непросто
Мама розкаже як качати горіхи

Готуємо стіл на Святвечір
Скоро кутя буде готова