СІМ’Я І ШКОЛА > БАТЬКІВСЬКИЙ КОМІТЕТ

Голова батьківського комітету Демчишина Віра Петрівна.

Батьківський комітет Спеціалізованої школи № 155 вітає кожного із батьків учнів СШ № 155 як члена Батьківської громади школи і закликає до участі у житті школи: волонтерство, відвідування зборів, фінансування програм та участь у спеціальних проектах. Батьківський комітет школи представляє усіх учнів з 1 по 11 класи. Мета Батьківського комітету:

• Надавати допомогу та організовувати впровадження шкільних програм.
  • Слугувати джерелом інформації для батьків стосовно питань, пов’язаних із життям школи.
  • Організовувати обговорення загальних тем, які цікавлять батьків.
  • Представляти усіх батьків СШ № 155 у питаннях, пов’язаних із освітою та організацією роботи школи.
  • Забезпечувати можливість зборів та проведення соціальних заходів для батьків школи.

Ось так чоловічий урок з татом.
Ми раді радувати батьків.